Eskişehir Şeker Fabrikası Bakan AĞBAL'a gelecek için umut ışığı oldu.

Bakan AĞBAL; "Türk mühendis ve işçisinin bu özgüveni ve kabiliyeti olduğu sürece daha nice başarılı ve güzel bir gelecek bizleri bekliyor."

Maliye Bakanı'mız Sayın Naci Ağbal; Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası ve Eskişehir Makine Fabrikamızı ziyaret etti. 29 Ocak 2017 tarihinde gerçekleşen ziyarette Sayın Bakanımızı; Vali Azmi ÇELİK, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz BÜYÜKERŞEN, Özelleştirme İdaresi Başkanı Ahmet AKSU, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Vekilimiz Ergin İÇENLİ ile fabrika müdürleri ve çalışanları karşıladı.

Bakanımız Sayın Naci Ağbal, öncelikle Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası ve Eskişehir Makine Fabrikasındaki tüm tesisleri dolaşarak incelemelerde bulundu. Bakanımız AĞBAL; üretim aşamasına da iştirak ederek, tesislerimizin işleyişi ve teknik yapısı hakkında ayrıntılı bilgi aldı. Sayın Bakanımız, günün anısına fabrika şeref defterimizi de imzalayarak bizleri onurlandırdı ve günün sonunda kendisine Fabrikamız tarafımızdan bir plaket takdim edildi. Ziyaretlerinden dolayı Sayın Bakanımıza şükranlarımız sunarız.

Sayın Bakanımızın; "Yılların tecrübe birikiminin yanı sıra her seviyede çalışan işçi kardeşlerimizin fabrikalarımızı sahiplenmelerini görmekten ve yaptıkları işe olan inançlarına şahit olmaktan büyük bir memnuniyet duyduk." beyanlarıyla da taçlanan Eskişehir programı büyük bir memnuniyetle son buldu.
 


İNSAN KAYNAKLARI BİLGİ EDİNME LİNKLER İLETİŞİM


 

BAŞVURU FORMLARI

  1. Gerçek kişi
  2. Tüzel KişiTÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş
GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Mithatpaşa Caddesi No:14
06100 Yenişehir/ANKARA

Tel : (312) 458 55 00
Fax: (312) 458 58 00 - 01

Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Müşavirlik
Tel : (312) 458 55 03
Taşra Teşkilatı

Copyright © 2017 Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.  Tüm Hakları Saklıdır.