MAL ve HİZMET SATIŞ BİLGİLERİ

 
Kampanya Dönemi Seçiniz :
  
2017/2018 KAMPANYA DÖNEMİ
ŞEKER SATIŞLARI

Fabrika Adıİmal. İhr. Satılan Şeker (Ton)Kristal Şeker Satışı
(Ton)
Küp Şeker Satışı
(Ton)
TOPLAM SATIŞ
(Ton)
AFYON0,00099.011.550,0000,00099.011.550,000
AGRI0,000564.950,0000,000564.950,000
ALPULLU0,0005.342.850,0000,0005.342.850,000
ANKARA0,00062.769.700,0000,00062.769.700,000
BOR0,00062.099.100,0000,00062.099.100,000
BURDUR0,00079.780.750,0000,00079.780.750,000
CARŞAMBA0,0000,0000,0000,000
CORUM0,00079.507.500,0000,00079.507.500,000
ELAZIG0,00014.931.750,0000,00014.931.750,000
ELBİSTAN0,00045.717.950,0000,00045.717.950,000
ERCIS0,00028.075.450,0000,00028.075.450,000
EREGLİ0,000124.267.000,0000,000124.267.000,000
ERZİNCAN0,00023.170.500,0000,00023.170.500,000
ERZURUM0,00040.555.950,0000,00040.555.950,000
ESKİŞEHİR0,000118.602.750,0000,000118.602.750,000
ILGIN0,000169.961.200,0000,000169.961.200,000
KARS0,0009.324.050,0000,0009.324.050,000
KASTAMONU0,00027.726.750,0000,00027.726.750,000
KIRŞEHİR0,00026.601.150,0000,00026.601.150,000
MALATYA0,00039.564.750,0000,00039.564.750,000
MUS0,00034.655.800,0000,00034.655.800,000
SUSURLUK0,0008.378.850,0000,0008.378.850,000
TURHAL0,00093.250.700,0000,00093.250.700,000
UŞAK0,00019.193.150,0000,00019.193.150,000
YOZGAT0,00050.102.450,0000,00050.102.450,000
TOPLAM0,0001.263.156.600,0000,0001.263.156.600,000

 
İNSAN KAYNAKLARI BİLGİ EDİNME LİNKLER İLETİŞİM




 

BAŞVURU FORMLARI

  1. Gerçek kişi
  2. Tüzel Kişi



TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş
GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Mithatpaşa Caddesi No:14
06100 Yenişehir/ANKARA

Tel : (312) 458 55 00
Fax: (312) 458 58 00 - 01

Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Müşavirlik
Tel : (312) 458 55 03
Taşra Teşkilatı

Copyright © 2017 Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.  Tüm Hakları Saklıdır..