MAL ve HİZMET SATIŞ BİLGİLERİ

 
Kampanya Dönemi Seçiniz :
  
2016/2017 KAMPANYA DÖNEMİ
ŞEKER SATIŞLARI

Fabrika Adıİmal. İhr. Satılan Şeker (Ton)Kristal Şeker Satışı
(Ton)
Küp Şeker Satışı
(Ton)
TOPLAM SATIŞ
(Ton)
AFYON0,00084.770,2500,00084.770,250
AGRI0,00027,8000,00027,800
ALPULLU0,00014,5500,00014,550
ANKARA0,00062.090,9000,00062.090,900
BOR0,00074.517,3500,00074.517,350
BURDUR0,00066.283,3000,00066.283,300
CARSAMBA0,0000,0000,0000,000
CORUM0,000104.711,5500,000104.711,550
ELAZIG0,00011.251,7000,00011.251,700
ELBiSTAN0,00050.560,4500,00050.560,450
ERCiS0,00014.922,2500,00014.922,250
EREGLi0,000130.896,7500,000130.896,750
ERZiNCAN0,00025.660,6000,00025.660,600
ERZURUM0,00027.743,7000,00027.743,700
ESKiSEHiR0,00090.551,2000,00090.551,200
ILGIN0,000142.044,4000,000142.044,400
KARS0,0005.980,3500,0005.980,350
KASTAMONU0,00018.295,5000,00018.295,500
KIRSEHiR0,00085.546,0000,00085.546,000
MALATYA0,00055.383,6500,00055.383,650
MUS0,00032.464,2000,00032.464,200
SUSURLUK0,000497,0000,000497,000
TURHAL0,00081.548,8500,00081.548,850
USAK0,00022.658,4500,00022.658,450
YOZGAT0,00037.035,8000,00037.035,800
TOPLAM0,0001.225.456,5500,0001.225.456,550

 
İNSAN KAYNAKLARI BİLGİ EDİNME LİNKLER İLETİŞİM


 

BAŞVURU FORMLARI

  1. Gerçek kişi
  2. Tüzel Kişi



TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş
GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Mithatpaşa Caddesi No:14
06100 Yenişehir/ANKARA

Tel : (312) 458 55 00
Fax: (312) 458 58 00 - 01

Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Müşavirlik
Tel : (312) 458 55 03
Taşra Teşkilatı

Copyright © 2017 Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.  Tüm Hakları Saklıdır..