MAL ve HİZMET SATIŞ BİLGİLERİ
 
Kampanya Dönemi Seçiniz :
  
2015/2016 KAMPANYA DÖNEMİ
ŞEKER SATIŞLARI

Fabrika Adıİmal. İhr. Satılan Şeker (Ton)Kristal Şeker Satışı
(Ton)
Küp Şeker Satışı
(Ton)
TOPLAM SATIŞ
(Ton)
AFYON0,000131.491,2500,000131.491,250
AGRI0,000244,0000,000244,000
ALPULLU0,00040,6500,00040,650
ANKARA0,00073.595,2000,00073.595,200
BOR0,00059.939,9000,00059.939,900
BURDUR0,00081.562,4000,00081.562,400
CARSAMBA0,000199,8000,000199,800
CORUM26,00092.149,2500,00092.175,250
ELAZIG0,0007.628,6000,0007.628,600
ELBiSTAN0,00043.730,6500,00043.730,650
ERCiS0,00015.943,2500,00015.943,250
EREGLi14.019,000123.049,9000,000137.068,900
ERZiNCAN0,00027.699,8000,00027.699,800
ERZURUM0,00031.399,4000,00031.399,400
ESKiSEHiR0,000139.628,6500,000139.628,650
ILGIN0,000108.515,8000,000108.515,800
KARS0,000555,7000,000555,700
KASTAMONU0,00025.618,7500,00025.618,750
KIRSEHiR14.861,15044.154,5500,00059.015,700
MALATYA0,00040.285,5000,00040.285,500
MUS0,00035.304,1500,00035.304,150
SUSURLUK0,00015.447,5000,00015.447,500
TURHAL0,00076.578,0500,00076.578,050
USAK0,00030.261,6500,00030.261,650
YOZGAT28.867,35016.888,0500,00045.755,400
TOPLAM57.773,5001.221.912,4000,0001.279.685,900